Pożegnanie Dyrektorów Przedszkoli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 września 2018

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Liwie w dniu 10 września 2018 r. odchodzący na emeryturę dyrektorzy Samorządowego Przedszkola w Starejwsi - Pani Elżbieta Mierzejewska oraz Samorządowego Przedszkola w Wyszkowie – Pani Teresa Żurawicka otrzymali od Samorządu Gminy Liw podziękowania, które złożyli Wójt Gminy Liw Pan Bogusław Szymański oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Mieczysław Jaszczur.

Wójt Gminy Liw Pan Bogusław Szymański złożył serdeczne podziękowania odchodzącym dyrektorom za ich wieloletnią pracę, trud jaki obie Panie włożyły w to, by przedszkola były coraz ładniejsze, za wychowanie wielu pokoleń dzieci oraz życzył, aby na emeryturze dopisywało Paniom zdrowie, by znalazły czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Pani Elżbieta Mierzejewska na emeryturę odeszła po przepracowaniu 39 lat w oświacie. Swoją pracę zawodową rozpoczęła jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Poszewce w roku 1979, następnie od 1986 r. pracowała w Samorządowej Szkole Podstawowej w Starejwsi, a od 1998 r. kierowała Samorządowym Przedszkolem w Starejwsi. Przez ostatnie lata pod okiem Pani dyrektor, przedszkole w Starejwsi bardzo się zmieniło. Zmieniła się przede wszystkim siedziba przedszkola, które obecnie mieści się przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Starejwsi im. Bohaterów Września 1939.

Pani Teresa Żurawicka z dniem 1 września 2018 r. przeszła na zasłużoną emeryturę po przepracowaniu w przedszkolu 39 lat. W 1979 r. Pani Teresa rozpoczęła swoją przygodę zawodową jako nauczyciel Państwowego Przedszkola w Jarnicach, a od 1982 r. związana była z Przedszkolem w Wyszkowie. W latach 1982-1984, oraz od roku 1997 była dyrektorem Samorządowego Przedszkola w Wyszkowie. Pod kierownictwem Pani Teresy w przedszkolu przeprowadzono wiele remontów, a na placu przedszkolnym powstało „Podwórko Talentów NIVEA”.

W ramach podziękowań Pani Ela i Pani Teresa poczęstowały wszystkich obecnych na sesji pysznym tortem.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-09-12
Data publikacji:2018-09-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:1097