GMINA LIW

SUKCES DRUŻYNY ORLIKÓW TAJFUN JARTYPORY

7 lutego 2018

W niedzielę 4 lutego drużyna orlików Tajfun Jartypory wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki. W turnieju oprócz drużyny Tajfuna uczestniczyli zawodnicy z ośrodków piłkarskich takich jak: Pogoń Siedlce, Ostrovia Ostrów Mazowiecki, Korona Jadów, AP Sokołów Podlaski, Kosovia Kosów Lacki oraz LUKS Czerwin. Chłopcy z Jartypor ostatecznie zajęli drugie miejsce i w opinii trenerów i obserwatorów okazali się prawdziwą rewelacją turnieju. Nawet w spotkaniu z Akademią Piłkarską z Sokołowa Podlaskiego, która wygrała cały turniej chłopcy drużyny Tajfuna byli stroną dominującą stwarzając więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Zabrakło może trochę szczęścia w zdobyciu pierwszego miejsca. Mimo to byli świetni i zasłużyli na wielkie brawa. Gratulacje należą się również trenerom: Henrykowi Giersowi, Markowi Mazurkowi oraz Karolowi Sobotce.

W całej imprezie drużyna orlików Tajfun Jartypory zdobyła 13 punktów, w tym 4 spotkania wygrali, 1 zremisowali oraz doznali 1 porażki. Drużyna straciła tylko 1 bramkę strzelając przy tym 7. Zawodnik z Jartypor Eryk Wronka został wybrany do najlepszej piątki całego turnieju. Jeśli chodzi o wyróżnienie to tego dnia oprócz Eryka zdecydowanie zasłużyli na nie świetnie grający bramkarz Marcel Komorowski, kapitan Bartosz Rowicki oraz Piotr Gromek.

Wynik jednak nie jest najważniejszy, drużyna zyskała coś o wiele cenniejszego, a mianowicie doświadczenie i niezapomniane emocje.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i sportową walkę, a rodzicom za świetny doping.

Rafał Wronka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-02-07
Data publikacji:2018-02-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:776