POMOC DLA STRAŻAKA OSP RUCHNA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 grudnia 2018

 

W nocy 10.12 br. jednemu ze strażaków OSP Ruchna spłonął cały dobytek w tym firma z której utrzymywał swoją rodzinę. Zachęcamy do wsparcia zbiórki organizowanej przez strażaków ochotników na rzecz poszkodowanej rodziny. Poniżej zamieszczamy APEL o Pomoc strażaków z OSP Ruchna.

 

APEL o Pomoc

Zazwyczaj to my niesiemy pomoc Państwu, tym razem to my potrzebujemy Waszej pomocy.

Nasz apel ma bezpośredni związek z pożarem, jakim wybuchł dzisiejszej nocy. Osobą poszkodowaną w tej sytuacji jest strażak z naszej jednostki. W jednej chwili On, Jego Rodzina, stracili dorobek życia, główne źródło zarobkowe. Dlatego też jako koledzy, przyjaciele, druhowie razem działający na rzecz ochrony przeciwpożarowej apelujemy o pomoc finansową do Państwa, wszystkich Jego znajomych, strażaków z innych jednostek, instytucji oraz wszystkich ludzi, którzy wyrażą chęć pomocy. W tym momencie liczy się dla nich każda złotówka, bo poniesione straty i zobowiązania są nie współmierne do tego, w jakiej znajduje się obecnie sytuacji.

My ze swojej strony będziemy starali pomóc się mu bezpośrednio, w odbudowie pogorzeliska. Natomiast pomoc pośrednia to organizowanie zbiórek w naszej miejscowości oraz darowizny pieniężne od ludzi dobrego serca.

Przez te dwa tygodnie, jakie zostały do Świąt Bożego Narodzenia, prosimy Was o pomoc. Zebrane pieniążki przed samymi świętami BN przekażemy pogorzelcom. Tyle ze swojej strony możemy uczynić.

Uruchomiona została zrzutka na portalu zrzutka.pl. Jeśli chcieliby Państwo pomóc należy kliknąć link poniżej.

Kliknij Pomoc dla Strażaka OSP Ruchna

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-12-11
Data publikacji:2018-12-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:620