Plan działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji dla Gminy Liw w II półroczu 2022 roku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 lipca 2022

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w okresie od początku stycznia 2022 roku do końca czerwca br. Rewir Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie realizuje plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych dzielnicowych.

Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania. Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Zadania jakie realizują w I półroczu 2022 roku dzielnicowi na terenie Gminy Liw w rejonach służbowych:

Rej. Nr 4 – sierż. szt. Przemysław Ostrowski – Przeciwdziałanie oraz oddziaływanie prewencyjne związane z problemem spożywania alkoholu w rejonie zalewu w miejscowości Krypy.

Rej. Nr 5 – asp. Marcin Mikołajczuk – Przeciwdziałanie oraz oddziaływanie prewencyjne związane z problemem spożywania alkoholu w rejonie sklepu w miejscowości Jarnice.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-07-13
Data publikacji:2022-07-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:2313