OSP Ruchna ma nowy Zarząd

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 stycznia 2016

         Obecnie we wszystkich jednostkach OSP odbywają się walne zgromadzenia sprawozdawczo – wyborcze, na których członkowie straży udzielają swoim zarządom absolutorium oraz dokonują podsumowania działalności za rok ubiegły. Na tych zgromadzeniach wyłaniane są również składy zarządów OSP na następną 5-letnią kadencję. 29 stycznia br. w remizie OSP Ruchna odbyło się Walne Zgromadzenie OSP Ruchna. Po złożeniu sprawozdania z działalności przez dotychczasowy Zarząd OSP Ruchna wszyscy członkowie straży udzielili Zarządowi absolutorium.  Dotychczasowy prezes OSP Ruchna Piotr Rychlik, który pełnił tę funkcję przez ostatnie 20 lat oznajmił, że na następną kadencję nie będzie już kandydował i przedstawił sprawozdanie z dwudziestu lat swojej działalności. Następnie odbyły się wybory nowego Zarządu, który został wyłoniony w następującym składzie: 

Prezes – dh. Patryk Panek

Naczelnik – dh. Adam Kuzak (dotychczasowy Naczelnik)

Z-ca Naczelnika – dh. Maciej Cieślak

Skarbnik – dh. Krzysztof Solka

Gospodarz – dh. Daniel Kapol

Sekretarz – dh. Grzegorz Małkowski

Członek – dh. Jacek Turek

         Na zakończenie zebrania miłą niespodziankę staremu Zarządowi i prezesowi Piotrowi Rychlikowi sprawili młodzi strażacy z nowego Zarządu, którzy wręczyli druhowi Rychlikowi tort w kształcie samochodu strażackiego.

         W Walnym Zgromadzeniu uczestniczyli również Komendant Powiatowy PSP Jarosław Soszyński, Wójt Gminy Bogusław Szymański, Komendant Gminny OSP Marek Rudaś oraz sołtysi wsi Ruchna i Ruchenka Panie Mirosława Roguska i Bożena Oniśk. Wszyscy goście podziękowali ustępującemu Zarządowi i życzyli nowemu samych sukcesów i dobrej współpracy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-31
Data publikacji:2016-01-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:3551