Program odbioru folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 listopada 2019

Wójt Gminy Liw informuje, że Gmina Liw zamierza podjąć starania o pozyskanie środków na realizację działań z zakresu usuwania folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej dla mieszkańców gminy. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w planowanym projekcie zapraszamy do złożenia wniosku o udzielenie pomocy mieszkańcom gminy Liw na usuwanie folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag pochodzących z działalności rolniczej. Wniosek na 2019 r. można składać w terminie do 22.11.2019 r. w Urzędzie Gminy Liw. Wniosek do pobrania w Urzędzie Gminy Liw w pokoju nr 11 oraz w załączniku.

Jednocześnie informuję, że przedmiotowe odpady w ustalonym terminie trzeba będzie dostarczyć na dawne wysypisko odpadów PGK, (obecnie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Węgrów - Ruszczyzna, z którego nastąpi odbiór przez wyspecjalizowaną firmę.  

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-11-08
Data publikacji:2019-11-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Wołynka
Liczba odwiedzin:1086